Kerim Tekin Fan Club

Kerim Tekin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Yüksel AYTUĞ-Gururla

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kerim&Barışçı91
co-Admin

co-Admin

ruh haliniz :
rep gücü :
93 / 10093 / 100

takım : Beşiktaş

MesajKonu: Yüksel AYTUĞ-Gururla   2008-06-10, 16:59

Barış'la gurur duydum
ONU ilk kez Akademi Türkiye'nin ön seçmelerinde gördüm. Ertesi gün yarışmanın adaylarını tanıtan yazımda, "Hele bir Barış var ki, müthiş. Karadeniz Ereğli'den gelen bu genç ortalığı sallayacak. Hazır olun" demiştim. Yarışma jüriliğim sırasında onu sürekli destekledim, yüreklendirdim, teşvik ettim. Yarışma bittikten sonra da her adımını takip ettim. Elimden geldiğince yolunu ışıklandırmaya çalıştım. O genç, Barış Akarsu'ydu... Barış'ı son olarak yeni dizisi Yalancı Yarim'de ve Televizyon Makinası'nda izledim. Koltuklarım kabararak... Dizide sanki kırk yıllık oyuncu gibiydi. O Allah vergisi yeteneği ve ışığıyla göz kamaştırıyordu. Bence, dizi oyunculuğu yapmaya çalışan onca yeteneksiz şarkıcının yanında, bu işe soyunmakta geç bile kalmıştı. Sonra Televizyon Makinası'nda yine bir Cem Karaca şarkısına yeniden can katarken izledim onu. Harikaydı... Önce Yabancı Damat'ın Özgür Çevik'i, şimdi de Yalancı Yarim'in Barış Akarsu'su... Sonbaharda albümleriyle de geliyorlar. Belli ki bizim Akademi'nin mezunlarından önümüzdeki günlerde de sık sık söz edeceğim. "Yarışmalardan star çıkmaz" diyenlere inat, gururla..
Kullanıcı profilini gör
crazykerim
Admin

Admin

ruh haliniz :
rep gücü :
100 / 100100 / 100

takım : Fenerbahce

MesajKonu: Geri: Yüksel AYTUĞ-Gururla   2008-06-10, 17:49

paylaşım için saol barış abi ankara kızılayda karasonluk yapmış barış abiye deseydik 70 minyon seni çok sevecek.. inanırmıydı acaba...

co-Admin

co-Admin

ruh haliniz :
rep gücü :
93 / 10093 / 100

takım : Beşiktaş

MesajKonu: Geri: Yüksel AYTUĞ-Gururla   2008-06-10, 17:57

bence inanırdı.çünkü o zamana kadan onu tanıyan herkes de onu çok sevmişti..ama ünlü olmak gibi bi derdi olmadığı için onun,belki de inanmazdı..ama ben onu o zaman tanımış olsaydım kesin inanırdım..
Kullanıcı profilini gör

Yüksel AYTUĞ-Gururla
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DJ GÖKSEL CANDAN REMİXES 2009-2010 V.İ.P